CELSIUS 273 betono papuošalai LRT laidoje LABAS RYTAS

Džiaugiamės ir kviečiame skaityti! Apie mus kalba LRT televizija bei DELFI.lt! Truputį istorijos ir to, kas yra cemento juvelyrika!

„Turbūt iš tos meilės miestui, stebint skirtingas formas, skirtingus pastatus, skaitant jų istorijas, mane sudomino pati medžiaga cementas. Ji yra savaime pilka, pilka spalva iš tiesų simbolizuoja intelektualumą, tam tikrą sielos išsilaisvinimą. Na, ir iš tiesų mane sužavėjo ta spalva, grubi tekstūra“, – pasakoja cemento papuošalų kūrėja G. Liudvinavičiūtė. Pašnekovė pabrėžia labai mylinti gimtąjį Kauną ir jo architektūrą, todėl ir jos kuriami papuošalai – griežtų formų, aiškios faktūros ir vientisos natūralios spalvos. Tiesa, G. Liudvinavičiūtės kelias iki neįprastų papuošalų kūrimo smarkiai vingiavo – iki paauglystės ji griežė smuiku, pirmosios studijos buvo susijusios su biomedicina, vėliau bandė režisuoti spektaklius ir rašyti, o dabar studijuoja psichologiją ir dirba vaikų darželyje. Plačiau apie tai, kaip gimsta cemento papuošalai, – žurnalistės Giedrės Baltrušytės reportaže.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/gyvenimas/namai/papuosalai-is-cemento-miesto-architektura-telpanti-delne.d?id=74828040