Workshops

JUVELYRIKOS DIRBTUVĖS

CELSIUS 273 dizainerė Gerda Liudvinavičiūtė kviečia į dirbtuves, kurių metu susipažinsite su įvairiomis technikomis bei galėsite patys pasigaminti papuošalą ar interjero detalę. 

Dirbtuvės vyksta CELSIUS 273 studijoje Kaune, adresu Putvinskio g. 38.

Galimos trys skirtingos dirbtuvių kryptys:

I INDIVIDUALI JUVELYRIKOS PAMOKA

Svajojate susikurti papuošalą patys? O gal norite pasimatuoti papuošalų dizainerio profesiją? Ši dovana atvers galimybę iš arti pamatyti, kaip atrodo juvelyrikos kūrimas, susipažinti su skirtingomis technikomis ir svarbiausia - pasigaminti sidabrinį papuošalą savo rankomis. 

Tik vienas susitikimas ir jūs išsinešite sidabrinį juvelyrikos dirbinį. Puikus užsiėmimas sau ar bičiuliui. Pasigaminsite vieną, jums tobulai tinkantį papuošalą. Dirbtuvių trukmė gali šiek tiek svyruoti, priklausomai nuo darbo tempo, nuo 1.5 val iki 3 val.

Į kainą įskaičiuota:

  • darbo vietos nuoma;
  • įrankiai;
  • įranga;
  • individuali dizainerio konsultacija;
  • Sidabras ir kitos reikalingos medžiagos (1 pasirinkto papuošalo gamybai)

Paslauga teikiama asmenims nuo 16 metų. Užsiėmimai vyksta individualiai, CELSIUS 273 dizaino studijoje, įsikūrusioje Putvinskio g. 38 Kaune.

 

Daugiau informacijos telefonu +37065325580 arba el. paštu celsius273@mail.com

 

Kaina vienam asmeniui - 100 Eur

Kaina dviems asmenims - 160 Eur

 

II BRANGIŲJŲ METALŲ JUVELYRIKA, PASITELKIANT VAŠKUS

Vaškas juvelyrikoje viena kūrybiškiausių medžiagų. Eksperimentuosime, projektuosime, svajosime ir svarbiausia - pasigaminsite skulptūrišką juvelyrikos gaminį - žiedą, auskarus ar net apyrankę. Į kainą įskaičiuotos visos medžiagos, išskyrus brangiuosius metalus. Susitikimų skaičius priklausys nuo jūsų, tačiau paprastai reikia 3-5 užsiėmimų ( po 3-4 val), kad juvelyrinis dirbinys būtų pagamintas nuo A iki Z. Šios dirbtuvės vyksta individualiai arba poromis. Dėl kainos ir platesnės informacijos kreipkitės telefonu +37065325580 arba el. paštu celsius273@mail.com

 

III IŠVAŽIUOJAMOSIOS BETONO DIRBTUVĖS

Tai betono vakarėlis jūsų erdvėje. Dizainerė Gerda Liudvinavičiūtė išmokys pasigaminti žvakidę, vazą ar kitą interjero detalę iš betono. Nuo brėžinių ir formų paruošimo iki galutinio rezultato. Visos medžiagos įskaičiuotos. Kaina derinama individualiai ir priklauso nuo žmonių skaičiaus bei turinio. Užsiėmimų trukmė, laikas ir vieta derinami asmeniškai telefonu +37065325580 arba el. paštu celsius273@mail.com